top of page

Acerca de

Psí uši 1000x500.png

Na mou duši, na psí uši

...o čem se holky baví, když si myslí, že je nikdo neslyší

Víte, jak je to s přátelstvím? Některá jsou tak silná, že dokáží přečkat i dlouhá léta bez setkání a vrátit se zpět, jako by nikdy nepřestala.

Tak se to stalo i nám, dvěma dávným kamarádkám a herečkám, které se po dlouhých letech náhodně setkaly v parku. Nezaměnitelný hlas, známý smích, oči plné vzpomínek. Těžko popsat ten pocit, když si sednete na lavičku, dáte si kávu a připravíte se na hodiny a hodiny povídání, smíchu a sdílení příběhů, které by pro někoho mohly znít jako scénář k filmu!

Povídaly jsme si o kolezích z divadla, vzpomínaly na partnery a manžele, vzlykaly od smíchu nad nesmyslnostmi, které jsme zažily. A všechno to byla pravda, protože jak známo - na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí – je to pravda pravdoucí, to co se opravdu stane v životě, to prostě nevymyslíš!

A pak se stalo něco nečekaného. Do našeho povídání se přimíchal hlas mladé dívky. Zpěvačky. Její hlas byl tak čistý a přitom silný, že se nám zastavil dech. Bez váhání jsme se rozhodly jí pomoci. Uspořádat jí první veřejný koncert, pomoci jí ukázat světu její talent.

Takže, kam směřuje tento příběh? Každý z nás má v sobě něco, co z něj činí jedinečného. Někdy potřebujeme někoho, kdo nám pomůže to ukázat světu. A někdy se nám naskytne příležitost být tím, kdo pomůže jinému. A byl to tak úžasný den, že jsme si ho nenechali pro sebe a vznikla tato unikátní divadelní talk show.

Hrají:

Krausová.png

Jana

Krausová

Čížková 2.jpeg

Hana

Čížková

Yanna_cut.png

Yanna

režie: Jaromír Janeček

délka představení: 100 minut bez přestávky

bottom of page