top of page
Obr. 1.png

BLOOD
BROTHERS

Blood Brothers - Logo.png

Dnes jsou Blood Brothers jednou z nejžádanějších tribute kapel v Evropě. Jejich vášeň a láska k hudbě Iron Maiden shromažďují tisíce fanoušků. Každá show Blood Brothers je oknem do světa Iron Maiden, kde jsme všichni opravdovou heavymetalovou rodinou.

Každý koncert Blood Brothers je příležitostí užít si velkolepou show s kostýmy, kulisami a nepředvídatelným setlistem. Kapela vytváří divadelní akt, kde každá píseň je novým příběhem. Mohlo by to být o historických událostech, válkách, mysticích a náboženstvích. Dekorace jsou postaveny podle konceptu setlistu.

Blood Brothers jsou poctou Iron Maiden, která hraje celá alba během jedné show. Každý rok kapela představuje unikátní setlist, který se skládá nejen z klasických hitů jako The Trooper, Fear Of The Dark a Run To The Hills, ale také z konceptuálních písní věnovaných některým konkrétním datům života Iron Maiden. Před 4 lety chlapci zahráli celé album Brave New World. Předtím měli diváci možnost vychutnat si všech 8 skladeb CD Seventh Son of a Seventh Son. V roce 2021 Blood Brothers uskutečnili show věnovanou 40. výročí alba Iron Maiden Killers.

Laars Naumenko.jpg

Laars

Naumenko

Zpěv

Max Vityuk.jpg

Max

Vytiuk

Kytara

Serge Nefat 2.jpg

Serge

Nefat

Kytara

Alf Alymov.jpg

Alf

Alymov

Basa

Leo Matata.jpg

Leo

Matata

Bicí

Obr. 2
bottom of page