fbpx

MUZIKÁL

premiéra:  2/2018

libreto: Jonathan Larson, David Auburn

hudba a texty písní: Jonathan Larson

hrají:

Peter PECHA –  držitel ceny Thálie 2017 v oboru Muzikál 

  • Muž se železnou maskou, Rocky, Angelika, Tři mušketýři, Kleopatra, Mýdlový princ, Trhák, Doktor Ox, Čas růží

Tomáš VANĚK

  • Fantom opery

Lucia JAGERČÍKOVÁ

  • Angelika, West Side Story

 ze záznamu Josef SOMR


plakát – proklikem  zobrazíte komplet


Bohémský život neúspěšného umělce je skvělý. Je skvělý, když je vám dvacet. Je v pohodě, když je vám dvacet pět. Ale co když je vám už třicet. Třicet – ten věk, kdy byste měli už dělat dospělá rozhodnutí. Mít dobrou práci. Koupit si auto. Koupit si byt. Zkrátka stabilizovat celý svůj život.

Trailer-podzim

Léto sice pomalu končí, ale naštěstí začíná divadelní sezóna, což znamená, že se vracíme na prkna Divadlo Na Prádle! Tři herci, úžasná živá kapela, hudba Jonathana Larsona a muzikál natřískaný emocemi tak, že se dojmete k slzám a hned potom se budete z plných plic smát. To si přece nemůžete nechat ujít! Nejbližší reprízy jsou 24. 9. a 9. 10. 2018 a lístky koupíte zde: https://goout.net/cs/listky/tick-tick-boom/luoc/https://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=hledani&sby=p&id=14527

Zveřejnil(a) Tick Tick BOOM – muzikál dne Úterý 28. srpen 2018

Jon je nadějný skladatel, který sotva zaplatí nájem svého bytu na kraji SoHo. Jonovi bude třicet a jeho snem je uvést svou vlastní show na Broadwayi. Show, na které pracoval pět let. Jeho nejlepší přítel Michael svoje herecké ambice již dávno pověsil na hřebík a díky dobře placené práci si může dovolit nové BMW i pěkný byt na Upper East Side. A Jonovi radí to samé – ať si konečně najde nějakou normální práci, která mu dovolí zbavit se špíny, těsných prostor, rozbitého potrubí. Zkrátka všeho, co dělá bohémský život zároveň nesnesitelným i vzrušujícím.

Peter Pecha (Držitel Ceny Thálie 2017) jako Michael v Tick, Tick…BOOM! Divadlo Na Prádle, Praha

"Mike v životě štěstí má" – to rozhodně, protože o takovém představiteli, jakým je Peter Pecha, se Michaelovi mohlo jen zdát! Je prostě skvělý! Přijďte se na Petera mrknout na živo do Divadla Na Prádle! Hrajeme 22. 4. a 9. 5. vždy v 19:00. Vstupenky online: https://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=hledani&sby=p&id=14527Pro studenty, důchodce a ZTP jednotná cena – 200,- Kč. Rezervace na emailu: marketa@globearound.cz(Performance with ENGLISH SUBTITLES)

Zveřejnil(a) Tick Tick BOOM – muzikál dne Neděle 15. duben 2018

Jonova dívka, Susan, je vcelku úspěšnou učitelkou baletu a sní o tom, že si společně s Jonem zařídí normální a obyčejný život. Ideálně v Cape Cod, zkrátka dál od rušného New Yorku. Půjde Jon dál za svým snem? Co když nikdo nebude chtít uvést jeho show? Neměl by se na to na celé vykašlat rovnou a vzít raději klidnou a dobře placenou práci, kterou mu dohazuje Michael ve své firmě?

“Ačkoli je Tick, Tick… Boom! v současné podobě komorní jednoaktovkou pro tři herce, je zároveň naprosto plnokrevným muzikálem, kde se, stejně jako v RENTu, střídá nespoutaná rocková energie, s mistrně vystavěnými baladami, v nichž nechybí emoce a až provokující niternost. Zároveň je skvělým pohledem do duší třicátníků, i proto je náš realizační tým ze stejné generace.

Může to být příběh každého z nás.”   říká dramaturg Ondřej Doubrava.


Film o muzikálu Tick, Tick…BOOM! (2018)

Film o muzikálu Tick, Tick...BOOM! (2018) YouTube play


Tick, Tick…BOOM! je autobiografické dílo skladatele Jonathana Larsona, které odhaluje pochybnosti, úzkosti, nejistoty, které prožíval v období před uvedením RENTu, svého nejslavnějšího muzikálu. Poprvé uvedl toto dílo sám Larson jako sólové představení v roce 1990. Po jeho smrti se dramatik David Auburn rozhodl Tick Tick Boom! rozepsat pro tři herce – premiéra této verze se uskutečnila v r. 2001 na Off-Broadwayi. Následovala premiéra v Londýně, americké národní turné, dva Off-Broadway návraty v r. 2014 a 2016, mnoho dalších lokálních i mezinárodní produkcí.

 

V únoru 2018 se v Divadle Na Prádle odehrála česká premiéra v překladu a přebásnění Michala Zahálky a Jana Šotkovského.


 

V případě zájmu o bližší informace ohledně uspořádání muzikálu  TICK, TICK… BOOM!  nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře. Máme pro Vás připraveno několik variant spolupráce.