Pro všechny fanoušky Metallicy a metalu vůbec!!!!

Máme pro Vás  fantastický zážitek v podobě koncertu S&M.

S&M Metallica – Scream Inc. & Kolínská filharmonie – LIVE


proklikem se zobrazí celý plakát


Celosvětově uznávaný „Metallica Tribute band“, ceněný samotným Jamesem Hatfieldem a celou skupinou Metallica-

Pro svou dokonalou techniku hry, která je nerozeznatelná od originálu, je skupina velmi ceněna po celé Evropě a její koncerty mají vždy tu správnou metalovou atmosféru. Tato ukrajinská skupina má jako jediná na světě svolení od Jamese Hatfielda hrát se symfonickým orchestrem S&M koncert, který Metallica odehrála 21. a 22. dubna 1999 se „San Francisco Symphony“.  Na tento projekt obdržela skupina od Metallicy originál notové zápisy pro orchestr a i to svědčí o uznání kvalit ze strany členů Metallicy.

Teď přijíždí skupina Scream Inc.do Česka, aby se spojila s hudebníky z Kolínské filharmonie a spolu tento slavný koncert Metallicy zahrála naživo českým fanouškům.

Scream Inc. odehráli tento koncert v Moskvě s tamním symfonickým orchestrem, a dorazilo na něj na osm tisíc fanoušků. 
V Česku jej předvedou v halách v Ostravě 14.3., Brně 15.3. a v Kolíně 16.3. 

 

Zažijte kus metalové historie – legendární koncert S&M skupiny Metallica v SF už nedáte, ale máte jedinečnou příležitost zažít tento již kultovní večer v Ostravě, Brně a Kolíně. Za doprovodu Kolínské filharmonie odehraje S&M koncert nejlepší tribute band Metallicy na světě, skupina Scream Inc., která jako jediná převzala od Jamese Hetfielda originální notové zápisy z původního koncertu S&M pro orchestr.
Metal forever, ale S&M koncert naživo právě teď.

 

Promovideo z koncert S&M z Moskvy, který sledovalo 8000 diváků.

S&M - Master Of Puppets/Nothing Else Matters cover (live) YouTube play