I. ročník

12. – 31.července 2021

Letní scéna na terase Kongresového centra Praha.

Při nepříznivém počasí se bude hrát ve vnitřním sále Kongresového centra.


PROGRAM

po  12.07. 20:00   –  Královny  

(Vilma Cibulková, Jana Boušková, Karolína Půčková)

 

út  13.07. 20:00   –  Jeptišky  Muzikál

(Zora Jandová, Sandra Pogodová, Ludmila Molínová, Barbora Mošnová, Martina Šťastná)

 

st  14.07. 20:00   –   Pravda 

(Marek Taclík, Klára Cibulková, Martina Šťastná, Vasil Fridrich)

 

čt  15.07. 20:00   –  Krasavci na chmelu

(Milan Peroutka, Braňo Polák, Jaroslava Stránská, Václav Upír Krejčí, Matyáš Hložek, Alexander Hemala, Barbora Rajnišová, Hana Sršňová)

 

pá  16.07. 20:00     Gedeonův uzel

(Vilma Cibulková, Alžbeta Staňková)

 

so  17.07. 20:00  –  Jakub Smolík

(koncert zpěvéka Jakuba Smolíka s kapelou)

 

ne  18.07. 15:00  –  Ferda Mravenec

(výpravná pohádka pro děti – Docela velké divadlo, Litvínov)

 

ne  18.07. 20:00  –  Sylvie

(Ondřej Volejník / Petr Stach, Klára Cibulková / Miluška Bittnerová,  Anna Stropnická, Václav Werner Kraus) 

 

po 19.07. 20:00  – Boeing-Boening aneb tři letušky v Paříži

(, Eva Burešová, David Gránský, Vojta Efler, Bára Mottlová, Irena Máchová, Hana Gregorová)

 

út  20.07. 20:00    Sexem ke štěstí

(Vladimír Kratina, Martina Hudečková,  Jitka Ježková, Jakub Zindulka)

 

st  21.07. 20:00   domaci@stesti.hned

(Iva Hüttnerová, Michaela Dolinová, David Suchařípa)

 

čt  22.07. 20:00     OneKnorShow  –  Stand Up

(Miloš Knor)

 

pá  23.07. 20:00  –  Kdy to bylo naposledy?

 (Radka Stupková, Jan Szymik)

 

so  24.07. 20:00  –  Můžem i s mužem

 (Vanda Hybnerová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jitka Sedláčková, Dáša Zázvůrková)

 

ne  25.07. 15:00  –   Brouk Pytlík

(výpravná pohádka pro děti – Docela velké divadlo, Litvínov)

 

po  26.07. 20:00  –  Fantastická žena  

(Patricie Solaříková,  Ondřej Volejník, Adrian Jastraban / Jarmil Škvrna) 

 

út  27.07. 20:00   Když se zhasne

(Ivo Šmoldas, Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová, Michaela Kuklová)

 

st  28.07. 20:00  Čarodějky v kuchyni

(Michaela Dolinová, Veronika Žilková, Ladislav Ondřej, Milan Duchek)

 

čt  29.07. 20:00  –  Smích zakázán

(Lucie Zedníčková, Anna Kulovaná, Libor jeník)

 

pá  30.07. 20:00  –  Doktor v nesnázích  

(Karel Zima, Anna Stropnická, Kateřina Hrušková, Pavlína Mourková, Anna Kulovaná)

 

so  31.07. 20:00 –  Andrea Tögel Kalivodová

(Koncert sólistky opery Národního divadla Praha Andrey Tögel Kalivodové, na kterém zazní slavné operní árie a nejznámější písně ze světových muzikálů. Klavírní doprovod: Ladislava Vondráčková)

 

 

.