archiv akcí – 2020    archiv akcí – 2019     archiv akcí – 2018  

více o představení se dozvíte proklikem na titul

  2021

!!!  červeně označená představení musela být v době temna zrušena  !!!

12.01. 19:00  Havlíčkův Brod – KD Ostrov  Když se zhasne

13.01. 19:00  Letovice – Městské kulturní středisko  Když se zhasne

13.01. 19:00  Jihlava – KDO Můžem i s mužem

14.01. 19:00  Vimperk – KD Ostrov Můžem i s mužem

14.01. 19:00  Hodonín – Dům kultury, Horní Valy 3747/6  Když se zhasne

14.01. 19:00  Železný Brod Městské divadlo     Láska a párečky

19.01. 19:00  Brno – Semilasso  Láska a párečky    on-line předprodej

20.01. 19:00  Jindřichův Hradec -Střelnice  Když se zhasne

20.01. 19:00  Moravské Budějovice – MKS Beseda, Purcnerova 62  Sex, drogy a tatarák

21.01. 19:00  Horní Počernice – divadlo Hor. Počernice, Votuzská 379/11  Láska a párečky

21.01. 19:00  Vimperk – divadlo Sex, drogy a tatarák

22.01. 19:00  Pohořelice u Brna – sál Radnice    Můžem i s mužem (VYPRODÁNO)

24.01. 19:00  Praha Divadlo Semafor  Můžem i s mužem  (VYPRODÁNO)

25.01. 19:00  Brno – Semilasso  Můžem i s mužem    on-line předprodej

26.01. 19:00  Kutná Hora – divadlo   Když kočky nejsou doma

26.01. 19:00  Rakovník – Kulturní centrum Rakovník,   Láska a párečky

27.01. 19:00  Plzeň – Šeříková    Penzion ponorka

27.01. 19:00  Třeboň – divadlo J.K.Tyla, Masarykovo nám. 1    Můžem i s mužem

31.01. 19:00  Milevsko – Kulturní dům,  Penzion ponorka

03.02. 19:00  Znojmo – Znojemská Beseda, Masarykovo náměstí 449/22  Krasavci na chmelu    

04.02. 19:00  Pardubice – KD Hronovická, Hronovická 406     Když se zhasne

06.02. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Láska a párečky

08.02. 19:00  Hořovice – Společenský dům, Vrbnovská 30/1   Krasavci na chmelu

09.02. 19:00  Duchcov – kino Lípa    Můžem i s mužem   

10.02. 19:00  Jihlava – KDO   Láska a párečky

11.02. 19:00  Ostrava – DK Akord   Láska a párečky

12.02. 19:00  Žirovnice – Sokolovna    Můžem i s mužem  

14.02. 19:00  Praha Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

16.02. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45 Na kus řeči s… Jiřina Bohdalová

17.02. 19:00  Sezimovo Ústí – Městské kulturní centrum     Když se zhasne  (VYPRODÁNO)

17.02. 19:00  Kolín – MSD    Můžem i s mužem

18.02. 19:00  Liberec – Lidovén sady    Můžem i s mužem

19.02. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45 Láska a párečky

23.02. 19:00  Písek – divadlo    Můžem i s mužem

24.02. 19:00  Nový Bydžov – divadlo    Můžem i s mužem  

25.02. 19:00  Chodov u Karlových Varů      Láska a párečky 

25.02. 19:00  Česká Lípa    Když se zhasne

25.02. 19:00  Beroun, sál České pojišťovny   Krasavci na chmelu

26.02. 19:00  Kutná Hora – divadlo    Můžem i s mužem

01.03. 19:00  Hořovice – Společenský dům, Vrbnovská 30/1   Krasavci na chmelu

02.03. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury   Krasavci na chmelu

02.03. 19:00  Domažlice – MKS, náměstí Míru 78    Můžem i s mužem  

03.03. 19:00  Horní Slavkov – MKS, Dlouhá 717  Můžem i s mužem

08.03. 19:00  Přeštice      Láska a párečky 

11.03. 19:00  Vimperk – MěKS   Gedeonův uzel

13.03. 16:30  Sezimovo Ústí – MSKS, Vernisáž výstavy  obrazů KAIRA Kateřina Hrachovcová 

13.03. 19:00  Sezimovo Ústí – MSKS, náměstí Tomáše Bati 701 Čarodějky v kuchyni

15.03 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45  PREMIÉRA Půjdeš mi za svědka?

16.03. 19:00  Louny – divadlo  Můžem i s mužem  

16.03. 19:00  Beroun, sál České pojišťovny  Láska a párečky

17.03. 19:00  Brno, Semilasso    Můžem i s mužem

17.03. 19:00  Ústí nad Labem, Dům Kultury Sex, drogy a tatarák

18.03. 19:00  Horní Počernice  – divadlo  Když se zhasne 

19.03. 19:00  Stochov – Kulturní dům  Čarodějky v kuchyni

19.03. 19:00  Chvaletice – Kulturní dům, U kulturního domu   Láska a párečky

19.03. 19:00  Třeboň – divadlo J.K.Tyla, Masarykovo nám. 1    Můžem i s mužem

20.03. 19:00  Žirovnice – Sokolovna  Krasavci na chmelu

21.03. 19:00  Praha Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

22.03. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45 Krasavci na chmelu

23.03. 19:00  Děčín  – Městské divadlo, Teplická 587/75   Můžem i s mužem    

23.03. 19:00  Liberec – Lidovén sady    Krasavci na chmelu

24.03. 19:00  Jihlava  – DKO  Když se zhasne

24.03. 19:00  Brno, Semilasso   Čarodějky v kuchyni

29.03. 19:00  Litoměřice – Městské divadlo   Prolomit vlny  

29.03. 19:00  Hronov – Jiráskovo divadlo  Na kus řeči s… Ondřej Vetchý

30.03. 19:00  Veselý nad Lužnicí – Kulturní dům  Na kus řeči s… Ondřej Vetchý

30.03. 19:00  Znojmo – Znojemská Beseda,  Krasavci na chmelu    

31.03. 19:00  Beroun – sál České pojišťovny Na kus řeči s… Jiřina Bohdalová

02.04. 19:00  Brno, Semilasso   Gregollica – Tempus fugit

06.04. 19:00  Hodonín   Můžem i s mužem

07.04 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, PREMIÉRA Půjdeš mi za svědka?

08.04. 19:00  Pardubice Hronovická    Láska a párečky

09.04. 19:00  Sázava – divadlo Jiřího Volkera  Krasavci na chmelu

10.04. 19:00  Brno, Semilasso   Láska a párečky

12.04. 19:00  Železný Brod, městské divadlo    Můžem i s mužem

12.04. 19:00  Havlíčkův Brod – DK Ostrov   Krasavci na chmelu

13.04. 19:00  Beroun, sál České pojišťovny Můžem i s mužem

13.04. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45 Čarodějky v kuchyni

14.04. 19:00  Zábřeh na Moravě   Můžem i s mužem

15.04. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, Na kus řeči s… Jiřina Bohdalová

16.04. 19:00  Horní Počernice – divadlo  Půjdeš mi za svědka?

16.04. 16:30  Sezimovo Ústí – MSKS, Vernisáž výstavy  obrazů  KAIRA Kateřina Hrachovcová 

16.04. 19:00 Havlíčkův Brod – DK Ostrov  Gregollica – Tempus fugit

18.04. 19:00  Praha Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

19.04. 19:00  Litoměřice, městské divadlo    Začátek

20.04. 19:00  Stochov, Kulturní dům   Krasavci na chmelu

20.04. 19:00  Kamenice   Můžem i s mužem

21.04. 19:00  Frýdek Místek, KD Frýdek    Když kočky nejsou doma

21.04. 19:00  Louny – divadlo  Půjdeš mi za svědka?  

22.04  19:00  Neratovice – Společenský dům   Gedeonův uzel  

23.04. 19:00  Náchod Měst. divadlo Dr. Josefa Čížka  Můžem i s mužem

23.04. 19:00  Kolín – MěSD   Gregollica – Tempus fugit

24.04. 19:00  Praha – Kongresové centrum   PREMIÉRA  Gregollica – Tempus fugit

24.04. 19:00  Žirovnice – Sokolovna    Půjdeš mi za svědka?

26.04. 19:00  Kutná Hora – divadlo   Když se zhasne

26.04. 19:00  Moravské Budějovice MKS Beseda  Krasavci na chmelu

26.04. 19:00  Pelhřimov – Divadlo Lubomíra Lipského   Láska a párečky

27.04. 19:00  Brno, Semilasso   Krasavci na chmelu

29.04. 19:00  Jihlava – KDO Můžem i s mužem

30.04. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Láska a párečky

03.05. 19:00  Hořovice – Společenský dům, Vrbnovská 30/1   Krasavci na chmelu

04.05. 19:00  Valašské Meziříčí KZVM, Velký sál Můžem i s mužem

04.05. 19:00  Pardubice Hronovická  Krasavci na chmelu

05.05. 19:00  Litvínov – Docela velké divadlo  domaci@stesti.hned  

06.05. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45 Krasavci na chmelu

09.05. 19:00  Praha Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

10.05. 19:00  Rakovník, Tylovo divadlo    Když kočky nejsou doma

10.05. 19:30  Vratislavice – Kulturní centrum 101010 Krasavci na chmelu

10.05. 19:00  Sezimovo Ústí – Městské kulturní centrum     Když se zhasne

11.05. 19:30  Vodňany Kulturní dům, Zeyerovy sady 963     Čarodějky v kuchyni

11.05. 19:00  Znojmo – divadlo  Můžem i s mužem  

11.05. 19:00  Pardubice – KD Hronovická, Hronovická 406     Když se zhasne

12.05 19:00  Vimperk –  MěKS  Láska a párečky

13.05. 19:00  Stochov – Kulturní dům   Můžem i s mužem

13.05. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury   Krasavci na chmelu

14.05. 19:00  Velké Meziříčí Klub Jupiter  Můžem i s mužem

14.05. 19:00  Náchod Městské divadlo Dr. Josefa Čížka  Láska a párečky

15.05. 19:00  Znojmo – divadlo  Půjdeš mi za svědka?

16.05 19:00  Milevsko   Láska a párečky

17.05 19:00  Chvaletice – Kulturní dům  Penzion ponorka

18.05. 19:00  Jihlava – Kulturní dům,  Penzion ponorka

19.05  19:00  Brno – Semilasso,  Penzion ponorka

19.05 19:00  Neratovice – Společenský dům   Když se zhasne   

20.05. 19:00  Jilemnice – Společenský dům JILM      Když se zhasne 

21.05. 19:00  Brno, Semilasso    Můžem i s mužem

22.05. 19:00  Sázava divadlo Jiřího Voskovce    Doktor v nesnázích  

23.05. 19:00  Hořovice Kulturní dům   Půjdeš mi za svědka?

24.05. 19:00  Liberec – Lidovén sady    Půjdeš mi za svědka?

24.05. 19:30  Vratislavice – Kulturní centrum 101010  Na kus řeči s… Ondřej Vetchý

24.05. 19:00  Hodonín Kulturní dům   Krasavci na chmelu

24.05. 19:00  Beroun, sál České pojišťovny  Láska a párečky

25.05. 19:00  Kamenice – Kulturní centrum  Na kus řeči s… Ondřej Vetchý

26.05. 19:00  Železný Brod Městské divadlo     Láska a párečky

27.05. 19:00  Pardubice Hronovická  Můžem i s mužem

27.05. 19:00  Sezimovo Ústí – MSKS, náměstí Tomáše Bati 701 Krasavci na chmelu

28.05. 19:00  Praha Pod žižkovskou věží  Můžem i s mužem

01.06. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury   Gregollica – Tempus fugit

01.06. 19:00  Litvínov – Docela velké divadlo  Láska a párečky  

02.06. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury Půjdeš mi za svědka?

02.06 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, PREMIÉRA Půjdeš mi za svědka?

03.06. 19:30  Vratislavice – Kulturní centrum 101010 Půjdeš mi za svědka?

04.06. 19:00  Rakovník – Tylovo divadlo,   Láska a párečky

08.06. 19:00  Nová Paka – Městské kulturní středisko,    domaci@stesti.hned

09.06. 19:00  Znojmo – Znojemská Beseda,  Krasavci na chmelu    

10.06. 19:00  Jilemnice – Společenský dům JILM     Láska a párečky 

10.06. 19:00  Žirovnice – Sokolovna    Když kočky nejsou doma

12.06. 15:00  OPEN AIR  Chvalovice   Ferda Mravenec

12.06. 20:00  OPEN AIR  Chvalovice   Krasavci na chmelu  

13.06. 19:00  Praha Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

14.06. 19:00  Liberec – Lidovén sady Láska a párečky

15.06. 19:00  Světlá nad Sázavou   Můžem i s mužem

21.06. 19:00  Domažlice – MKS, náměstí Míru 78    Můžem i s mužem  

23.06. 19:00  Písek Divadlor  Můžem i s mužem

08.07. 19:00  OPEN AIR  Jablonec n. N. letní scéna  Můžem i s mužem  

10.07. 20:00  OPEN AIR  Rychnov nad KněžnouStudánka Amfiteatr  Můžem i s mužem  

16.07. 19:00  OPEN AIR  Kutná Hora  – Vlašský dvůr    Můžem i s mužem  

20.07.  20:00  OPEN AIR  Praha Pod žižkovskou věží  Můžem i s mužem

24.07. 20:00  OPEN AIR  Neratovice Letní kino  Můžem i s mužem     vstupenky

25.07. 20:00  OPEN AIR  Čerčany –  Letní scéna  Smích zakázán!

04.08. 19:00  OPEN AIR  Jablonec nad Niso – Eurocentrum, letní scéna  Blood Brothers + Kabát Revival  vstupenky

06.08. 19:00  OPEN AIR  Lysá nad Labem – Letní kino   Blood Brothers + Kabát Revival  vstupenky

07.08. 19:00  OPEN AIR  Kolín – Kmochův ostrov  Blood Brothers + Kabát Revival  vstupenky

07.08. 20:00  OPEN AIR  Sázava – Letní kino    OneKnorShow   vstupenky

13.08. 20:00  OPEN AIR  Chlum Lesní amfiteátr  Můžem i s mužem   vstupenky

14.08. 20:00  OPEN AIR  Žirovnice Zámecký amfiteatr  Můžem i s mužem

18.08. 19:00  OPEN AIR  Kutná Hora  – Vlašský dvůr    Královny

20.08. 20:00  OPEN AIR  Lysá nad Labem – Letní kino    Můžem i s mužem

29.08. 20:00  Čerčany   Můžem i s mužem  

15.09. 19:30  Slaný – Městské divadlo  Královny  

16.09. 19:00  VodňanyKulturní dům, Zeyerovy sady Královny

20.09. 19:00  Kamenice   Můžem i s mužem

22.09. 19:00  Kostelec nad Labem – Kinosál na Radnici     Když kočky nejsou doma

23.09. 19:00  Žirovnice – Sokolovna    Když kočky nejsou doma

24.09. 19:00   Lysá nad Labem kino  Fantastická žena

24.09. 19:00  Domažlice – MKS, náměstí Míru 78    Můžem i s mužem  

29.09. 19:00  Chvaletice – Kulturní dům, U kulturního domu   Krasavci na chmelu

29.09. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Láska a párečky

30.09. 19:00  Litvínov – Docela velké divadlo  Láska a párečky  

01.10. 19:00  Stochov, Kulturní dům  Královny

04.10. 16:00  Vratislavice – Kulturní centrum 101010 Iva Hüttnerová a Hanka Křížková

05.10. 19:00  Jihlava  – DKO  Když se zhasne

06.10. 19:00  Havlíčkův Brod  – DK Ostrov  Krasavci na chmelu

07.10. 19:30  Slaný – Městské divadlo   Krasavci na chmelu

08.10. 19:00  Brno, Semilasso    Můžem i s mužem

08.10. 19:30  Vodňany Kulturní dům, Zeyerovy sady     Čarodějky v kuchyni

11.10. 19:00  Louny – Vrchlického divadlo    Můžem i s mužem

11.10. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, Na kus řeči s… Jiřina Bohdalová

12.10. 19:00  Brno, Semilasso   Čarodějky v kuchyni

12.10. 19:00  Kamenice   Fantastická žena

13.10. 19:00  Stochov – Kulturní dům  Čarodějky v kuchyni

13.10. 19:00  Kostelec nad Labem,  Kinosál na Radnici  Láska a párečky

14.10. 19:00  Beroun, sál České pojišťovny Můžem i s mužem

15.10. 19:00  Brandýs nad Labem – kino    Můžem i s mužem 

15.10. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45  Čarodějky v kuchyni

17.10. 19:00  Praha Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

18.10. 19:00  Nový Bydžov – Jiráskovo divadlo    Můžem i s mužem 

18.10. 19:00  Brno, Semilasso   Láska a párečky

19.10. 19:00  Pohořelice u Brna      Láska a párečky 

20.10. 19:00  Beroun, sál České pojišťovny  Krasavci na chmelu

20.10. 19:00  Brno, Semilasso   Penzion ponorka

20.10. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury Královny

21.10. 19:00  Roudnice nad Labemí – Kulturní dům Říp Královny

21.10. 19:00  Letovice – Dům kultury Penzion ponorka

21.10. 19:00  Chvaletice – Kulturní dům, U kulturního domu   Fantastická žena

21.10. 19:00  Chodov u Karlových Varů – Kulturní dům   Krasavci na chmelu

22.10. 19:00  Sázava – divadlo Jiřího Voskovce  Doktor v nesnázích

23.10  19:00  Lysá nad Labem  – Kino   Gedeonův uzel

25.10. 19:00  Moravské Budějovice – Znojemská Beseda, Královny

25.10. 19:00  Kostelec nad Labem – Kinosál na Radnici     domaci@stesti.hned

26.10. 19:00  Znojmo – KD Beseda, Královny

27.10. 19:00  Vimperk – MěKS   Gedeonův uzel

30.10. 19:00  Kostelec nad Labem – Kinosál na Radnici     Laco Deczi & Celula New York

01.11 19:00  Praha – divadlo U Hasičů, PREMIÉRA  Půjdeš mi za svědka?

03.11. 19:00  Havlíčkův Brod  – DK Ostrov    OneKnorShow

03.11. 19:00  Litoměřice  – Mšstské divadlo   Prolomit vlny

04.11. 19:30  Vratislavice – Kulturní centrum 101010  Gedeonův uzel

04.11. 19:00  Kamenice   Krasavci na chmelu

04.11. 19:00  Náchod Měst. divadlo Dr. Josefa Čížka  Můžem i s mužem

05.11. 19:00  Stochov, Kulturní dům   Krasavci na chmelu

08.11. 19:00  Sezimovo Ústí – MSKS, Královny

08.11. 19:00  Chvaletice – Kulturní dům, U kulturního domu   Láska a párečky

09.11. 19:00  Moravské Budějovice – Znojemská Beseda  Sylvie

10.11. 19:00  Milevsko – Kulturní dům,  Penzion ponorka

10.11. 19:00  Vimperk MěKS  Krasavci na chmelu

10.11. 19:00  Pardubice Hronovická    Láska a párečky

11.11. 19:00  Hořovice – Kulturní dům  Když kočky nejsou doma

11.11. 19:00  Jihlava – KDO    Můžem i s mužem

11.11. 19:00  Beroun – sál České pojišťovny  Nejstarší řemeslo

12.11. 19:00  Znojmo – divadlo  Můžem i s mužem

12.11. 19:00  Louny – Vrchlického divadlo   Půjdeš mi za svědka?

13.11. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů   Láska a párečky

14.11. 16:00  Vratislavice – Kulturní centrum 101010 Brouk Pytlík

15.11. 19:00  Železný Brod, městské divadlo    Můžem i s mužem

15.11. 19:00  Chodov u Karlových Varů, Kulturní dům    OneKnorShow

16.11 19:00  Praha – divadlo U Hasičů    Krasavci na chmelu

17.11. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů Královny

18.11.  19:00  Lysá nad Labem kino  Krasavci na chmelu  

18.11. 19:00  Hronov – Jiráskovo divadlo  Na kus řeči s… Ondřej Vetchý

19.11. 19:00  Sázava divadlo Jiřího Voskovce    Nejstarší řemeslo

19.11. 19:00  Brandýs nad Labem – kino  Láska a párečky

19.11. 19:00  Děčín  – Městské divadlo, Teplická 587/75   Můžem i s mužem    

20.11. 19:00  Přeštice kulturní dům  Láska a párečky

21.11. 19:00  Praha Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

21.11. 19:00  Kostelec nad Labem     Neal Black

22.11. 19:00  Moravské Budějovice  KD Beseda   Krasavci na chmelu

23.11. 19:00  Brno, Semilasso   Krasavci na chmelu

24.11. 19:00  Stochov, Kulturní dům  Půjdeš mi za svědka?

24.11. 19:00  Hronov – Jiráskovo divadlo   Andrea Kalivodová – Vánoční nokturno

25.11. 19:30  Slaný – Městské divadlo   Nejstarší řemeslo

25.11. 19:00  Roudnice nad Labemí – Kulturní dům Říp  Fantastická žena

25.11. 19:00  Liberec – divadlo F.X.Šaldy    Můžem i s mužem

26.11. 19:00  Pohořelice u Brna – sál Radnice    Můžem i s mužem

28.11. 15:00   Lysá nad Labem kino  O zapomnětlivém Psaníčkovém andělíčkovi

29.11. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury  Půjdeš mi za svědka?

29.11. 19:00  Beroun, sál České pojišťovny  OneKnorShow

30.11. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Můžem i s mužem

30.11. 19:00  Veselý nad Lužnicí – Kulturní dům  Na kus řeči s… Ondřej Vetch

01.12. 19:00  Sezimovo Ústí – MSKS, náměstí Tomáše Bati 701   Andrea Kalivodová – Vánoční nokturno

01.12. 19:00  Pardubice Hronovická  Půjdeš mi za svědka?

02.12. 19:00  Brno, Semilasso    Můžem i s mužem

02.12. 19:00  Kamenice, Kulturní dům  Nejstarší řemeslo

03.12. 19:00 Moravské Budějovice  KD Beseda   Nejstarší řemeslo

03.12. 19:00  Stochov – Kulturní dům   Můžem i s mužem

06.12. 19:00  Kolín, Městský společenský dům     Můžem i s mužem

06.12. 19:00  Horní Počernice – divadlo Hor. Počernice Láska a párečky

07.12. 19:30  Vratislavice – Kulturní centrum 101010 Krasavci na chmelu

08.12. 19:00  Hořovice – Společenský dům, Vrbnovská 30/1   Krasavci na chmelu

08.12. 19:00  Chvaletice – Kulturní dům, U kulturního domu   Královny

09.12. 19:00  Vimperk – MěKS   Andrea Kalivodová – Vánoční nokturno

09.12. 19:00  Roudnice nad Labemí – Kulturní dům Říp  Nejstarší řemeslo

09.12. 19:00  Pardubice KD Hronovická  Můžem i s mužem

09.12. 19:00  Rýmařov KD   Královny

10.12. 19:00  Sázava divadlo Jiřího Voskovce    Krasavci na chmelu  

10.12. 19:00  Stochov, Kulturní dům    Fantastická žena

10.12. 19:00  Louny – Vrchlického divadlo    Láska a párečky

11.12. 19:00  Kostelec nad Labem,  Kinosál na Radnici  Andrea Kalivodová – Vánoční nokturno

12.12. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

12.12. 16:00  Vratislavice – Kulturní centrum 101010  O zapomnětlivém Psaníčkovém andělíčkovi

13.12. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury  Penzion ponorka

14.12. 19:00  Jihlava – Kulturní dům,  Penzion ponorka

14.12. 19:00  Jilemnice – KD Jilm    Láska a párečky

14.12. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Krasavci na chmelu

15.12. 19:00  Sezimovo Ústí – MSKS, náměstí Tomáše Bati 701  Čarodějky v kuchyni

15.12. 19:00  Železný Brod Městské divadlo     Láska a párečky

15.12.. 19:00  Beroun, sál České pojišťovny Královny

16.12. 19:00  Vimperk – MěKS   Můžem i s mužem

16.12. 19:00  Brno, Semilasso    Půjdeš mi za svědka?

17.12. 18:00  Lysá nad Labem kino  Andrea Kalivodová – Vánoční nokturno

19.12. 15:00  Sezimovo Ústí – MSKS,  O zapomnětlivém Psaníčkovém andělíčkovi

21.12. 16:00  Kostelec nad Labem – Kinosál na Radnici,  O zapomnětlivém Psaníčkovém andělíčkovi

 

2022

09.01. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

12.01. 19:00  Praha  PREMIÉRA    Central Park West

18.01. 19:00  Pardubice – KD Hronovická, Hronovická 406     Když se zhasne

19.01. 19:00  Stochov – Kulturní dům    Central Park West

20.01. 19:00  Rýmařov – KD  Můžem i s mužem

20.01. 19:00  Letovice – Dům kultury Krasavci na chmelu

21.01. 19:00  Sázava divadlo Jiřího Voskovce    Central Park West 

22.01. 18:00  Lysá nad Labem – kino  Nejstarší řemeslo

25.01. 19:00  Horní Počernicedivadlo  Nejstarší řemeslo

25.01. 19:00  Havlíčkův Brod  – divadlo   Královny

26.01. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Central Park West

27.01. 19:30  Slaný – Městské divadlo   Central Park West

01.02. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů  Půjdeš mi za svědka?

01.02. 19:00  KameniceKulturní dům    Iva Hüttnerová a Hanka Křížková

02.02. 19:00  Brno, Semilasso    Fantastická žena

02.02. 19:00  Rakovník – Tylovo divadlo   Láska a párečky

03.02. 19:00  Zábřeh na Moravě   Můžem i s mužem

08.02. 19:30  Vratislavice – Kulturní centrum 101010   Půjdeš mi za svědka?

09.02. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů Královny

09.02. 19:00  Brandýs nad Labem – kino    Fantastická žena

10.02. 19:00  Chvaletice – Kulturní dům, U kulturního domu   Když se zhasne

10.02. 19:00  Náchod Městské divadlo Dr. Josefa Čížka  Láska a párečky

11.02. 19:00  Letovice – Kulturní dům  Nejstarší řemeslo

13.02. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Central Park West

15.02. 19:00  Stochov Kulturní dům    Čtyřúhelník na horách

15.02. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury  Central Park West

15.02. 19:00  Pardubice Hronovická Krasavci na chmelu

16.02. 19:00  Horní Slavkov – MKS, Dlouhá 717  Central Park West

16.02. 19:00  Hořovice – Společenský dům, Vrbnovská 30/1   OneKnorShow

17.02. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů    Nejstarší řemeslo

17.02. 19:00  Vimperk –  MěKS  Láska a párečky

17.02. 19:00  Brno, Semilasso  Královny

18.02. 19:00  Sázava divadlo Jiřího Voskovce   Půjdeš mi za svědka?

20.02. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

22.02. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Fantastická žena

22.02. 19:30  Slaný – Městské divadlo Půjdeš mi za svědka?

23.02. 19:00  Horní Počernicedivadlo, vernisáž výstavy  obrazů  KAIRA Kateřina Hrachovcová 

23.02. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů    Krasavci na chmelu

23.02. 19:00  Louny – Vrchlického divadlo    Central Park West 

24.02. 19:00  Kutná Hora  – divadlo  Když se zhasne

24.02. 19:00  RakovníkTylovo divadlo    Fantastická žena

24.02. 19:00  Roudnice nad Labemí – Kulturní dům Říp Krasavci na chmelu

27.02. 1900  Kostelec nad Labem Kinosál na Radnici    Central Park West

28.02. 19:00  Horní Počernice  – divadlo Královny

28.02. 19:00  Znojmo – Znojemská Beseda,   OneKnorShow

01.03. 19:00  Moravské Budějovice  KD Beseda   OneKnorShow

01.03. 19:00  Letovice – Dům kultury   Když se zhasne

02.03. 19:00  Frýdek Místek, – KD Frýdek    Když kočky nejsou doma

02.03. 19:00  Jihlava  KD Beseda   OneKnorShow

03.03. 19:00  Ostrava, KD Akord    Když kočky nejsou doma

03.03. 19:00  Chodov u Karlových Varů – Kulturní dům  Půjdeš mi za svědka?

03.03. 19:00  Sezimovo Ústí – Mexus   Krasavci na chmelu

06.03. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

08.03. 19:00  Stochov Kulturní dům    Iva Hüttnerová a Hanka Křížková

09.03. 19:00  RakovníkTylovo divadlo     Central Park West

10.03. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury  Nejstarší řemeslo

10.03. 19:00  Pardubice KD Hronovická  Královny

12.03. 19:00  Liberec – divadlo F.X.Šaldy  Central Park West

13.03. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Central Park West

15.03. 19:00  Brno, Semilasso    Central Park West

16.03. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů   Čarodějky v kuchyni

16.03. 19:00  Louny – Vrchlického divadlo  Fantastická žena

16.03. 19:00  Letovice – Dům kultury Central Park West

17.03. 19:00  Pardubice KD Hronovická    OneKnorShow

17.03 19:30  Vratislavice – Kulturní centrum 101010  Nejstarší řemeslo

18.03. 19:00  Brno, Semilasso    Nejstarší řemeslo

18.03. 19:00  Velké Meziříčí Klub Jupiter  Můžem i s mužem

19.03. 19:00  Kostelec nad Labem,  Kinosál na Radnici    Gary Moore Tribute – Jack Moore

21.03. 19:00  Chvaletice – Kulturní dům, U kulturního domu   Penzion ponorka

22.03. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Doktor v nesnázích  

23.03. 19:00  Brandýs nad Labem – kino  Krasavci na chmelu

23.03. 19:00  Znojmo – Znojemská Beseda, Andrea Kalivodová  koncert – muzikálové a operní árie

24.03. 19:00  Roudnice nad Labemí – Kulturní dům Říp   Půjdeš mi za svědka?

25.03. 19:00  Sázava divadlo Jiřího Voskovce Fantastická žena

26.03. 18:00  Lysá nad Labem kino Královny

28.03. 19:00  Horní Počernice  – divadlo  Když se zhasne 

29.03. 19:00  Hořovice – Společenský dům, Vrbnovská 30/1 Central Park West

30.03. 19:00  Hodonín   Můžem i s mužem

31.03. 19:00  Sezimovo Ústí – Městské kulturní centrum     Když se zhasne

31.03. 19:00  RakovníkTylovo divadlo  Královny

03.04. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

04.04. 19:00  Horní Počernice  – divadlo   Penzion ponorka

05.04. 16:00  Vratislavice – Kulturní centrum 101010    Central Park West

06.04. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů  Půjdeš mi za svědka?

07.04. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury  Doktor v nesnázích  

07.04. 19:00  Stochov Kulturní dům   Nejstarší řemeslo

08.04. 19:00  RakovníkTylovo divadlo   OneKnorShow

10.04. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Central Park West

12.04. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů    Krasavci na chmelu

12.04. 19:00  RakovníkTylovo divadlo    Iva Hüttnerová a Hanka Křížková

13.04. 19:00  ČelakoviceKulturní dům  Královny

13.04. 19:00  Beroun – sál České pojišťovny  Láska a párečky

14.04. 19:00  Brno, Semilasso    OneKnorShow

14.04.. 19:00  Znojmo – Znojemská Beseda,  Krasavci na chmelu    

19.04. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Půjdeš mi za svědka?

20.04. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů Krasavci na chmelu  

20.04. 19:00  Beroun – sál České pojišťovny  Láska a párečky

20.04. 19:00  Horní Slavkov – MKS, Dlouhá 717 Královny

21.04. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů Královny

22.04. 19:00  Sázava – divadlo Jiřího Voskovce Královny

23.04. 19:00  Lysá nad Labem kino Půjdeš mi za svědka?

24.04. 19:00  Milevsko   Láska a párečky

26.04. 19:00  Brandýs nad Labem – kino     OneKnorShow

26.04. 19:00  Jilemnice – Společenský dům JILM      Když se zhasne 

27.04. 19:00  Pardubice KD Hronovická   Central Park West

28.04. 19:00  Rakovník Tylovo divadlo    Krasavci na chmelu

03.05. 19:00  Znojmo – divadlo  Půjdeš mi za svědka?

04.05. 19:00  Louny – Vrchlického divadlo  OneKnorShow

04.05. 19:00  Moravské Budějovice – Znojemská Beseda, Půjdeš mi za svědka? 

10.05. 16:00  Vratislavice – Kulturní centrum 101010    Když kočky nejsou doma

11.05. 19:00  Praha – divadlo U Hasičů  Nejstarší řemeslo

11.05. 19:00  Jilemnice – KD Jilm    Půjdeš mi za svědka? 

12.05. 19:00  Horní Slavkov – MKS   Můžem i s mužem

12.05. 19:00  Ústí nad Labem – Dům kultury    Čarodějky v kuchyni

15.05. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Central Park West

17.05. 19:00  Sezimovo Ústí – Městské kulturní centrum    Central Park West

17.05. 19:00  Třeboň – Divadlo J.K.Tyla   Čtyřúhelník na horách

18.05. 19:00  Pelhřimov – Divadlo Lubomíra Lipského   Láska a párečky

19.05. 19:00  Roudnice nad Labemí – Kulturní dům Říp   Láska a párečky

19.05. 19:00  Neratovice – Společenský dům   Central Park West

22.05. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

26.05. 19:00  Rakovník Tylovo divadlo  Půjdeš mi za svědka?

05.06. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Central Park West

07.06. 19:00  Ústí nad Labem – Kulturní dům  Central Park West

08.06. 19:00  Znojmo – divadlo   Central Park West

08.06. 19:00  Světlá nad Sázavou   Můžem i s mužem

12.06. 19:00  Praha – Divadlo Semafor  Můžem i s mužem

14.06. 19:00  Rakovník, Tylovo divadlo    Když kočky nejsou doma

15.06. 19:00  Jilemnice – KD Jilm    Penzion ponorka

09.07. 20:00  OPEN AIR  Loket Amfiteátr  Můžem i s mužem

22.09. 19:00  Jilemnice – KD Jilm    Nejstarší řemeslo

23.09. 19:00  Moravské Budějovice – Znojemská Beseda   Central Park West

05.10. 19:00  Kralupy nad Vltavou – Dům kultury    Můžem i s mužem

06.10. 19:00  Horní Počernice  – divadlo  Central Park West

19.10. 19:00  Vodňany – MěKS    Central Park West

20.10. 19:00  Jilemnice – KD Jilm    Central Park West

10.11. 19:00  Jilemnice – KD Jilm    OneKnorShow

16.11. 19:00  Louny – Vrchlického divadlo  Penzion ponorka

23.11. 19:00  Horní Počernice  – divadlo  Když kočky nejsou doma 

24.11. 19:00  Jilemnice – KD Jilm    Královny

13.12. 19:00  Domažlice – MKS, náměstí Míru 78   Andrea KalivodováVánoční koncert

15.12. 19:00  Jilemnice – KD Jilm    Krasavci na chmelu