Heidi chodila od první třídy do lidové školy umění na zpěv. Kromě toho navštěvovala i sbor a hrála i na klavír. Nejprve začínala s klasickým repertoárem, ale v době, kdy studovala na gymnáziu, se začala věnovat moderní hudbě. Z té doby pochází její první kapela, kterou dala dohromady se svými kamarády. Postupně zakládala několik dalších hudebních uskupení, která ale vždy zanikla. Významnějším krokem v kariéře bylo zpívání s kapelou Proměny, která byla v minulosti spjata s takovými jmény jako Věra Špinarová či Marie Rottrová.


loading
Big Buck Bunny
00:00
--
/
--
youtube play
vimeo play

Heidi Janků

 • Sůzy
  Sůzy
 • Když se načančám
  Když se načančám
 • Jen tak žít neumím
  Jen tak žít neumím
 • Tahiti
  Tahiti
 • Dík za Tvůj kus ráje
  Dík za Tvůj kus ráje


Skutečný start kariéry ale zažila o několik let později, kdy se přihlásila na konkurs zpěvačky do kapely Proto. Zpěvačkou v nové kapele se stala a začala se zpěvem živit. Od roku 1982 pak začala zpívat sólově v rámci kapely Supernova. Dnes má za sebou již 14 vydaných desek, čtyři kompilace a zpěvem se stále živí. Zároveň k němu před lety přidala také moderování televizních pořadů, přehlídek či společenských akcí.


 

V případě zájmu o bližší informace ohledně uspořádání vystoupení HEIDI JANKŮ nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře. Máme pro Vás připraveno několik variant spolupráce.   

 

 

 

.