fbpx

Dagmar Zázvůrková se narodila v Benešově, absolvovala pedagogické lyceum s hudebním zaměřením v Berouně. Navštěvovala soukromé hodiny zpěvu u Prof. Jaroslava Horáčka. Nyní u pana Kadlece a dále navštěvuje literárně – dramatický obor u paní Dany Hlaváčové. Od září 2004 studuje na pražské HAMU obor nonverbální a komediální divadlo. V červnu 2007 získala na této katedře bakalářský titul.


loading
Big Buck Bunny
00:00
--
/
--
youtube play
vimeo play

Dáša Zázvůrková

 • KLOBOUČKY PAMPELIŠEK
  KLOBOUČKY PAMPELIŠEK
 • DON KLAM
  DON KLAM
 • AŤ TRVAJÍ TY NYMFY
  AŤ TRVAJÍ TY NYMFY
 • KDO JSME MY
  KDO JSME MY


Divadelní role: Hudební divadlo Karlín, oblast muzikálů – Bídníci. Dále hraje v představení panů Karla Šípa a Josefa Náhlovského – Sanatorium. Role Vanilky v jazzové opeře Jiřího Suchého & Jiřího Šlitra – Dobře placená procházka v Národním divadle. Televizní inscenace s Miroslavem Donutilem v hlavní roli, nazvané podle počtu povídek 3 + 1, režie Dušan Klein. S Jitkou Sedláčkovou v dramatu Lidský hlas, kde stvárňuje roly Černého anděla.
Je exrerní členkou divadla Semafor od roku 2003, hraje a zpívá v představeních – Život je náhoda v obnošený vestě, I ty zpíváš si ty hity, Pokušení sv. Antonína, 80 svíček na ztraceným dortu, Sex a sex je 12, Lysistrata.


 

V případě zájmu o bližší informace ohledně uspořádání vystoupení DÁŠI ZÁZVŮRKOVÉ nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře. Máme pro Vás připraveno několik variant spolupráce.