fbpx

Anna Slováčková celým jménem Anna Julie Slováčková je česká zpěvačka a moderátorka pořadů pro děti. Pochází z umělecké rodiny. Její matkou je česká herečka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem český saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Má také bratra Felixe Slováčka ml. a nevlastní sestru René Slováčkovou.


loading
Big Buck Bunny
00:00
--
/
--
youtube play
vimeo play

Anička Slováčková

 • jako Evanescence - \"Bring Me To Life\"
  jako Evanescence - "Bring Me To Life"
 • jako Lady Gaga - \"The Edge Of Glory\"
  jako Lady Gaga - "The Edge Of Glory"
 • jako Sinéad O\'Connor - \"Nothing Compares To You\"
  jako Sinéad O'Connor - "Nothing Compares To You"
 • jako The Prodigy - \"Breathe\"
  jako The Prodigy - "Breathe"


Její dědeček Karel Patras byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra Patrasová byla zpěvačkou filharmonického sboru. Anna již od 4 let navštěvovala ZUŠ Bajkalská, kde se učila na klavír pod vedením prof. Věry Svárovské a studovala zde i zpěv u Jany Durczákové. Chodila do jazykové školy s povinnou angličtinou a němčinou. Již od dětství navštěvovala hodiny klavíru a zpěvu. Účinkovala v pořadech své maminky Dagmar Patrasové, hrála také v pohádce Zimní královna. Propůjčila hlas Krtečkovi výtvarníka Zdeňka Milera na audionahrávkách.


 

V případě zájmu o bližší informace ohledně uspořádání vystoupení  ANIČKY SLOVÁČKOVÉ nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře. Máme pro Vás připraveno několik variant spolupráce.