hrají: Michaela Dolinová, Sandra Pogodová, Václav Tobrman

Komedie, v níž se spouští (nejen) múzy.

Jak to vypadá, když se dvě žhavé múzy vrhnou na jednoho ubohého muzikanta, vyhozeného z domu na ulici a ještě bez nápadu. Jo radit druhým je vždy snadné, ale ne vždy i dobře míněná rada musí být ta pravá, zvlášť když tyto dvě múzy mají na chudáka obě zálusk a jedna před druhou se musejí předvádět, no jak to asi múže dopadnout?

Přijďte se pobavit skvělými výkony všech protagonistů a užijte si pohodový večer plný humoru, který Vás občas dožene až k slzám (smíchu).

 Komedie plná pohody a smíchu.

Michaela Dolinová: „Během své cesty divadly, kabarety a muzikálovými produkcemi jsem se sblížila s některými písněmi tak, že jsem si je nechala v srdci i ve své tónině. Na někdy, na příště. To někdy je teď. I múzy si chtějí splnit svůj sen. A když už mám i příběh a mocného pianistu a o něco lepší zpěvačku, než jsem já… to bych byla blázen, abych si to s nimi neužila. A vy taky. Užijte si to s náma – múzama“.

délka představení 60 + 50 min.  (je možné hrát s přestávkou i bez přestávky)


 

V případě zájmu o bližší informace ohledně uspořádání divadelního představení Už zase miluju! nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře. Máme pro Vás připraveno několik variant spolupráce.