fbpx

hrají: Ivana Jirešová, Zdeněk Podhůrský

Jedna z nejlepších komedií Vlastimila Venclíka

Setkáváme se s milostnou dvojicí ve čtyřech životních etapách; mění se věk hlavních hrdinů a s ním i postoje a přístup k lásce, sexualitě a vztahům. Zatímco ovšem v reálném životě hrdinové postupně stárnou, v našem příběhu je to opačně. Do hotelového pokoje přicházejí aktéři vždy mladší a mladší, jakoby se jejich život odehrával pozpátku.


prokliknout pro zvětšení


S Adamem Evou se seznamujeme nejprve v jejich 80 letech, pak v 60, ve 40 a nakonec v 18 letech, tedy jakémsi čtveru ročních období, symbolizujících zimu, podzim, léto a jaro. Přitom se jednotlivé epizody odehrávají vždy v současnosti, jakoby se vnější čas kolem zastavil.

 

Originální pojetí v režii samotného autora, obsazením Zdeňka Podhůrského a Ivany Jirešové do všech rolí , získává na grotesknosti a podtrhuje komediální žánr tohoto vtipného a zároveň stále aktuálního hledání lásky a Ráje na zemi.

délka představení 55 + 45 min.  (přestávka)

 


 

V případě zájmu o bližší informace ohledně uspořádání divadelního představení Hledání ztraceného Ráje nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře. Máme pro Vás připraveno několik variant spolupráce.