fbpx

  2019

12.01.  21:30     Slaný –  Městské centrum Grand      Heidi Janků

16.01.  19:00     Stochov – Dům kultury, J. Šípka 486     Jiřina Bohdalová  

17.01.  19:00      Litoměřice – divadlo K.H.Máchy, Máchovy schody 3      Gedeonův uzel      

18.01.  19:30      Dobříš – Kulturní středisko, Mírové náměstí 68     Můžem i s mužem      VYPRODÁNO

19.01.  19:30      Sázava – Kulturní dům Sázava, nám. Voskovce a Wericha 280   Jiřina Bohdalová 

20.01.  19:00      Čerčany – kino sál   Gedeonův uzel 

22.01.  19:30      Vodňany – Kulturní dům, Zeyerovy sady 963   Můžem i s mužem   VYPRODÁNO

24.01.  19:00      Praha – divadlo Semafor, Dejvická 27      Můžem i s mužem    VYPRODÁNO

24.01.  19:00      Liberec – divadlo F.X.Šaldy, Nám. Dr. Edvarda Beneše 22      Gedeonův uzel      

27.01.  19:00      Milevsko – Dům kultury, Nádražní 846      Můžem i s mužem     VYPRODÁNO

29.01.  19:00      Slaný –  Městské divadlo, Wilsonova 575/3     Chuť do života       VYPRODÁNO

30.01.  19:00      Nová Paka – Městské kulturní středisko, F.F. Procházky 101      Můžem i s mužem      VYPRODÁNO

03.02.  19:00      Praha – divadlo Semafor, Dejvická 27    Můžem i s mužem    VYPRODÁNO

04.02.  19:00      Chodov u K.Varů – Kult. a spol.středisko, Náměstí ČSM 1022 Můžem i s mužem   VYPRODÁNO

06.02.  18:00      Milevsko – Milevské kino, Nádražní 846     Jaromír Hanzlík

08.02.  19:00      Česká Lípa – Jiráskovo divadlo, Panská 219/3      Čarodějky v kuchyni   

12.02.  19:30      Trhové Sviny – Městské kulturní středisko, Sídliště 710      Můžem i s mužem    VYPRODÁNO

15.02.  19:30      Sázava – Kulturní dům Sázava, nám. Voskovce a Wericha 280      Žena Vlčí mák      

17.02.  19:00      Čerčany – kino sál     Všechny báječné věci 

20.02.  19:00      Jaroměř – Městské kulturní středisko, nám. Dukelských hrdinů 240      Žena Vlčí mák 

21.02.  19:00      Stochov – Dům kultury, J. Šípka 486     domaci@stesti.hned   VYPRODÁNO

24.02.  19:00      Praha – divadlo Semafor, Dejvická 27     Všechny báječné věci    

26.02.  19:00      Kutná Hora – Městské Tylovo divadlo, Masarykova 148   Gedeonův uzel

28.02.  19:00      Kladno – Kulturní dům, nám. Sítná     Na ostro   

03.03.  19:00      Praha – divadlo Semafor, Dejvická 27  Můžem i s mužem    VYPRODÁNO

04.03.  19:00      Brno – KD Rubín, Makovského náměstí 3166/3     Chuť do života 

06.03.  19:00      Hořovice – Společenský dům, Vrbnovská 30/1      Na ostro      

12.03.  19:00      Čáslav– Dusíkovo divadlo, Masarykova 194      domaci@stesti.hned    

14.03.  20:00      Ostrava DK Akord, náměstí SNP 1     S&M – Scream Inc.     

15.03.  20:00      Brno SONO Centrum, Veveří 113     S&M – Scream Inc.     

16.03.  20:00      KolínMěstský společenský dům, Zámecká 109S&M – Scream Inc.   

19.03.  19:00      Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45      Žena Vlčí mák      

21.03.  19:00      Stochov – Dům kultury, J. Šípka 486     Můžem i s mužem     VYPRODÁNOx

24.03.  19:00      Milevsko – Dům kultury, Nádražní 846      domaci@stesti.hned      

25.03.  19:00      Nový Bor – Městské divadlo, Revoluční 480    Čarodějky v kuchyni  

26.03.  19:00      Kutná Hora – Městské Tylovo divadlo, Masarykova 148      Prolomit vlny 

27.03.  19:00      Mělník  –  Mělnické kulturní centrum, U Sadů 323    Žena Vlčí mák      

27.03.  19:00      Horní Počernice – divadlo Hor. Počernice, Votuzská 379/11      Můžem i s mužem VYPRODÁNO

28.03.  19:00      Liberec – Kulturní a společenské centrum, Lidové sady 425/1     Čarodějky v kuchyni       

08.04.  19:00      Teplice – Krušnohorské divadlo, Panská 79      Můžem i s mužem VYPRODÁNO

10.04.  19:00      Brno – KD Rubín, Makovského náměstí 3166/3     domaci@stesti.hned     

11.04.  19:00      Vratislavice – Kulturní centrum 101010, Nad Školou 1675   V hodině rysa

16.04.  19:00      Rumburk – Dům kultury Střelnice, SNP 484/29      Můžem i s mužem      

18.04.  19:00      Česká Lípa – Jiráskovo divadlo, Panská 219/3      Můžem i s mužem VYPRODÁNO

20.04.  20:00      Želiv – KD Želiv, Želiv 316   M.Others – Tribute Band Nirvana  

25.04.  19:00      Klatovy – Stálá divadelní scéna, DIvadelní 148      Můžem i s mužem VYPRODÁNO

26.04.  19:00      Sázava – Kulturní dům, nám. Voskovce a Wericha 280      Čarodějky v kuchyni      

29.04.  19:00      Liberec – divadlo F.X.Šaldy, Nám. Dr. Edvarda Beneše 22      Žena Vlčí mák  

06.05.  19:00      Vratislavice – Kulturní centrum 101010, Nad Školou 1675    Manželský čtyřúhelník

12.05.  19:00      Milevsko – Dům kultury, Nádražní 846      Na ostro     

13.05.  19:00      Čáslav – Dusíkovo divadlo, Masarykova 194     Můžem i s mužem  

14.05.  19:00      Mělník – Mělnické kulturní centrum, U Sadů 323     Můžem i s mužem  

16.05.  19:00      Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45      Žena Vlčí mák   

17.05.  20:00      Brandýs nad  Labem – Městské kino, Karla Tájka 100/2   domaci@stesti.hned 

21.05.  18:00     Neratovice – Společenský dům, náměstí Republiky 1399     Jiřina Bohdalová 

22.05.  19:00      Stochov – Dům kultury, J. Šípka 486    Když se zhasne předprodej DK Stochov

23.05.  19:00      Brno – KC SEMILASSO, Palackého třída 832/126     Můžem i s mužem VYPRODÁNO

24.05.  19:00      Litomyšl – Smetanův dům, Komenského nám. 402     Můžem i s mužem  

28.05.  19:00      Jaroměř – Městské kulturní středisko, nám. Dukelských hrdinů 240      Můžem i s mužem      on-line předprodej

29.05.  19:00      Liberec – Kulturní a společenské centrum, Lidové sady 425/1     Můžem i s mužem     on-line předprodej

29.05.  19:00      Moravské Budějovice – MKS Beseda, Purcnerova 62    Když se zhasne on-line předprodej

04.06.  19:00      Police nad Metují – Kolárovo divadlo, Jiráskova 151    Můžem i s mužem

06.06.  19:00      Jilemnice – Společenský dům JILM      Na ostro      on-line předprodej

07.06.  19:30      Želiv – KD Želiv, Želiv 316   domaci@stesti.hned

08.06.  19:00      Horní Cerekev – Kulturní dům     Můžem i s mužem  

12.06.  19:30      Ostrava – Hlučín – divadelní festival    Na ostro 

13.06.  19:30      Ostrava – Hlučín – divadelní festival   Kdy to bylo naposledy?

31.07.  21:00     Pardubický zámek – Divadelní festival Perštejn Love    Můžem i s mužem  

02.08.  21:00     Pardubický zámek – Divadelní festival Perštejn Love    Kdy to bylo naposledy?  

10.08.  20:30    Chodov u Karlových Varů – Svatovavřinecká pouť    Blood Brothers  

12.09.  19:00      Moravské Budějovice – MKS Beseda, Purcnerova 62  V hodině rysa on-line předprodej

15.09.  19:00      Praha – divadlo Semafor, Dejvická 27   Můžem i s mužem    on-line předprodej

17.09.  19:00      Hronov – Kulturní a informační středisko nám. Čs. armády 500   Můžem i s mužem     VYPRODÁNO

19.09.  19:00      Chrudim – Divadlo Karla Pippicha, Čs. partyzánů 6   Gedeonův uzel VYPRODÁNO

20.09.  19:00     Jablonec nad Nisou – Městské divadlo, Liberecká 5/1900      Můžem i s mužem     VYPRODÁNO

24.09.  19:00      Cheb – Kulturní centrum Svoboda, Za Mostní branou 5     Můžem i s mužem     VYPRODÁNO

25.09.  19:30      Dobříš – Kulturní středisko, Mírové náměstí 68     Čarodějky v kuchyni VYPRODÁNO  

27.09.  20:00      Želiv – KD Želiv, Želiv 316   Black Sabbath Tribute (USA) + Lord Bishop Rocks (USA)     on-line předprodej

02.10.  19:00      Frýdek-Místek – Kino Vlast, Hlavní 12      Sexem ke štěstí VYPRODÁNO

03.10.  19:00      Ostrava – DK Akord, náměstí SNP 1      Sexem ke štěstí on-line předprodej

04.10. 19:00      Moravské Budějovice – MKS Beseda, Purcnerova 62  Manželský čtyřúhelník 

06.10.  19:00      Praha – divadlo Semafor, Dejvická 27   Můžem i s mužem   VYPRODÁNO

09.10.  19:00      Čelakovice – Kulturní dům, Sady 17. listopadu 1380     Můžem i s mužem     VYPRODÁNO

10.10.  19:00      Brno – KD Rubín, Makovského náměstí 3166/3      Na ostro      on-line předprodej

13.10.  19:00      Kladno –  KD Sítná    Láska a párečky  on-line předprodej

14.10.  19:00      Rakovník – Kulturní centrum Rakovník, Na Sekyře 2377      domaci@stesti.hned        předprodej pokladna KC

15.10  19:00      Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45      Žena Vlčí mák   on-line předprodej

16.10.  19:00      Bechyně – Kulturní středisko, U Nádraží 602      Můžem i s mužem     VYPRODÁNO

18.10.  19:00      Nýrsko – Kulturní dům, Prap. Veitla 23    Můžem i s mužem   VYPRODÁNO

19.10.  19:00      Praha – divadlo Semafor, Dejvická 27     Všechny báječné věci   on-line předprodej

22.10.  19:00      Hronov – Jiráskovo Divadlo nám. Čs. armády 500    Chuť do života VYPRODÁNO

29.10.  19:00      Rakovník – Kulturní centrum Rakovník, Na Sekyře 2377     Když se zhasne        předprodej pokladna KC

30.10.  19:00      Žirovnice – Sokolovna    Když se zhasne

30.10.  19:00      Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45     Jiřina Bohdalová     on-line předprodej

04.11.  19:00      Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45    Láska a párečky   VYPRODÁNO

06.11.  19:00      Stříbro – MKS, benešova 587    Můžem i s mužem    on-line předprodej

07.11.  19:00      Kladno –  KD Sítná  Blood Brothers  on-line předprodej

07.11.  19:00      Chomutov – Městské divadlo, Boženy Němcové 552/32     Gedeonův uzel     on-line předprodej

08.11.  20:00      Rokycany –  Na Střelnici   Blood Brothers  on-line předprodej

08.11.  19:00      Frýdek-Místek – Kino Vlast, Hlavní 12    V hodině rysa on-line předprodej

09.11.  20:00      Mratín –  Sokolovna   Blood Brothers  on-line předprodej

09.11.  19:00      Ostrava – DK Akord, náměstí SNP 1     V hodině rysa on-line předprodej

13.11.  19:00      Hradec Králové – Kulturní dům Střelnice, Střelecká 45    Můžem i s mužem   VYPRODÁNO

14.11.  19:00      Brno – KD Rubín, Makovského náměstí 3166/3      Můžem i s mužem  VYPRODÁNO

18.11.  19:00      Stochov – Dům kultury, J. Šípka 486    Penzion ponorka   předprodej DK Stochov

19.11.  19:00      Nový Bor – Městské divadlo, Revoluční 480      Můžem i s mužem  VYPRODÁNO

19.11.  19:00      Liberec – Kulturní a společenské centrum, Lidové sady 425/1     Na ostro on-line předprodej

20.11.  19:00      Vamberk – Městský klub Sokolovna, Tyršova 18      Můžem i s mužem VYPRODÁNO

21.11.  19:00     Neratovice – Společenský dům, náměstí Republiky 1399     Chuť do života

22.11.  19:00      Letovice – Městské kulturní středisko, Nová 71/1  Jaromír Hanzlík    

26.11.  19:00     Žďár nad Sázavou – Kulturní dům, Dolní 183/30   Můžem i s mužem   VYPRODÁNO

26.11.  19:00     Slaný –  Městské divadlo, Wilsonova 575/3   Jiřina Bohdalová   on-line předprodej

26.11.  19:00     Přeštice – Kulturní a komunitní centrum     Chuť do života   VYPRODÁNO

02.12.  19:00    Stochov – Dům kultury, J. Šípka 486    Láska a párečky  předprodej DK Stochov

03.12.  19:00      Chomutov – Městské divadlo, Boženy Němcové 552/32     Můžem i s mužem     VYPRODÁNO

03.12.  19:00      Chodov u K.Varů – Kult. a spol.středisko, Náměstí ČSM 1022     Když se zhasne   VYPRODÁNO

03.12.  19:00      Stříbro – MKS, benešova 587    Miloš MEIER – Drumming Syndrome    on-line předprodej

10.12.  19:00      Sázava – Kulturní dům Sázava, nám. Voskovce a Wericha 280  Když kočky nejsou doma    VYPRODÁNO

10.12.  19:30      Vodňany – Kulturní dům, Zeyerovy sady 963      Můžem i s mužem VYPRODÁNO

11.12.  19:00      Moravské Budějovice – MKS Beseda, Purcnerova 62  Penzion ponorka 

11.12.  19:00      Praha – divadlo Semafor, Dejvická 27     Můžem i s mužem VYPRODÁNO

12.12.  19:00      Jilemnice – Společenský dům JILM      Čarodějky v kuchyni      on-line předprodej

12.12.  19:00      Chvaletice – Kulturní dům, U kulturního domu    Chuť do života   

13.12.  19:00      Praha – divadlo U Hasičů, Římská 45      Žena Vlčí mák    on-line předprodej

16.12.  19:00      Havlíčkův Brod – KD Ostrov, Na Ostrově 28/3      Můžem i s mužem    on-line předprodej  

19.12.  19:00      Slaný –  Městské divadlo, Wilsonova 575/3   Andrea Tögel Kalivodová   on-line předprodej

19.12.  19:00      Zdice – Společenský dům    domaci@stesti.hned