sólistka Národního divadla Praha

proklikem na obrázek vstoupíte do galerie

Přední česká mezzosopranistka Andrea Kalivodová vystudovala konzervatoř v Brně a hudební fakultu Akademie múzických umění v Praze.

V současné době působí jako sólistka Národního divadla Praha, kde ztvárňuje významné role operního repertoáru. Rovněž se věnuje koncertní činnosti a vystupuje po celé Evropě, Americe, Japonsku i v dalších zemích.

Je častým hostem médií, vystupuje v televizi, v rozhlase a uměleckých projektech, jako například v pořadu Božská Ema, věnovaném slavné české operní divě, kde vystupuje  společně s herečkou Bárou Kodetovou. Všechny své aktivity vždy spojuje s šířením dobrého jména opery. Rovněž se intenzivně zapojuje do charitativních projektů, zejména podporuje péči o zdravotně postižené děti, například v Základní škole a praktické škole Svítání v Pardubicích. Je také tváří celonárodní soutěže ŽENA Regionu, která je určena ženám dosahujícím jedinečných výsledků ve své profesi, ale i v pomoci dětem, nemocným, ve veřejném životě. Často vystupuje na charitativních akcích a koncertech po celé ČR.


Andrea Tögel Kalivodová – koncert

Celovečerní koncert sólistky Národního divadla v Praze a naší přední mezzosopranistky Andrey Tögel Kalivodové, nejhezčí operní a muzikálové árie a písně, výběr z českých i světových oper a muzikálů.

90 minutový koncert s klavírem doprovod: přední česká klavíristka Ladislava Vondráčková , 


Andrea Tögel Kalivodová – Vánoční nokturno

Kouzelný večer plný operních árií, milého povídání a vánoční atmosféry.

klavírní doprovod – Ladislava Vondráčková

průvodní slovo – Jiří Vaníček

délka pořadu:  cca. 90 min.

Andrea Kalivodová – Ave Maria

Ave Maria YouTube play


 

V případě zájmu o bližší informace ohledně uspořádání vystoupení  Andrei Tögel Kalivodové  nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře. Máme pro Vás připraveno několik variant spolupráce.

Vypočítej 1 + 9 =